Eğitilebilir Zihinsel Engelliler Müfredat Programı

• Konbuyu başlatan akkuru
  • Başlangıç tarihi
A

akkuru

Ziyaretçi
Eğitilebilir Zihinsel Engelliler Müfredat Programını aşaıdaki linki tıklayarak indirebilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/51867539/E__287_itilebilir_Zihinsel_Engelliler.rar.html

emell

Kayıtlı Üye
Tepki
0
işitme engellilere eğitim veren merkezlerde oyun salonuyla ilgili bilgi

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
en kısa sürede eklenecek hocam

A

akkuru

Ziyaretçi
Hocam tam olarak ne tür bişey aradığınızı anlayamadım ama anladığım kadarıyla size bılgı vermeye calısayım;
Sizde bilirsinizki işitme engellerin eğitiminde sağlıklı ses girdisi çok önemli.Bu sebeble oyun odalarının yeterı kadar yalıtılmış, cevre gürültüsünden arınmış olması gerekmektedir.Kendi seslerini ve arkadaşlarının seslerini almaları birincil amaçtır
Oyun odası dışarıdan gelen sesleri almadığı gibi içeride ki seslerinde yankılanmasını önlemelidir.bunun için perde, strafor veya özel yalıtım malzemeleri kullanılabilir.
Eger devletin rehabilitasyonlardan ıstedıği oyun odası ise RAM dakı ölcekleri yollayabılırım

elit

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Slm Arkadaşlar Bana Zihinsel Yetersizliği Olan Bireylere Öz-bakım Becerileri Öğretimiyle İlgili Video Lazım Nerden Bulabilirim Bilgisi Olan Varsa Yardımcı Olursanız Sevinirim. Saygılar.

gulsah_d35

Kayıtlı Üye
Tepki
0
akkuru' Alıntı:
eğitilebilir Zihinsel Engelliler Müfredat Programını Aşaıdaki Linki Tıklayarak İndirebilirsiniz.

http://rapidshare.com/files/51867539/e__287_itilebilir_zihinsel_engelliler.rar.html
  (bu Link Hata Veriyor)

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
En Kısa Surede Sorun Gıderılecektır Hocam Uyarınız İçin Tsk Ederiz.

sudoku

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Arkadaslar İlköğretim Okulunda Özel Eğitim Sınıfı Öğretmeniyim..neyi Nasıl Yapacagım Nerden Bulacagım Hakkında Hçbr Bilgm Yok...yardmcı Olur Musunuz:(

serenat40

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Zihinsel Engelliler 9,10,11 Ve 12. Sınıflarında Müzik Dersleri Varmıdır Varsa Kaç Saattır. Saygılarımla

Üst Alt