ek ders maaş promosyon

ileri

Kayıtlı Üye
Tepki
0
hocam ilgilenirseniz birkaç sorum olacak.
sınıf öğretmeniyim tek öğretmeniyim ve ilçeye uzak bir köyde çalışıyorum işlemleri takip edemiyorum. maaş ve ekderslerimle ilgili sorunlarım var. öğretmenlikte 8. yılım ve 5/1 kıdem derecesindeyim.
1. eylül - ekim ek dersleri ne kadar olması lazım 72'şer saat yazdım müdür yetkili öğretmenim. ek derstende gelir vergisi kesiliyor mu.
2. maaşım ne kadardır. evli ve 1 çocuk (2 yaşında) yardımı alıyorum.
3. eylül ekim aylarında eş yardımım yapılmamış bundan sonra yapılmazmı hakkım değilmi.
4. en son yapılan ağustostaki 112 ytl ek zam 15 ağustostan itibarenmi geçerlidir. eylül ayında 1345 ytl, ekimde 1217 ytl maaş yatmış. eylül ayındaki maaşta ağustos ayının 112 ytlsi de var mı yok mu
5.birde hocam çalıştığım yere geleli 1,5 yıl oldu maaşları ilçe milli eğitim yapıyor ve daha hiç banka promosyonu falan alamadım bunun için dilekçe mi yazmamız gerekir.

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
sorunuza gelınce bıldığınız gıbı kbs sistemı bulunmakta ve her ayın 15 ınden sonra maaşınızı malıye bakanlığından takip edebılmektesnız.eğer maasınızı ınceler ve kafanıza takılanları ıetırsenız daha hızlı cözüm bulabılırız.

promosyon konusunda ilçe milli eğitim müdürlüğünuz nezlınde takıp etmenız gerekmekte.

Üst Alt