Norm Kadro

mudessir

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Mehmet Hocam  Merhaba Norm Kadro Fazlası Olanlarin Yıl İçerisinde Belli Tayın İsteme  Tarihleri Varmı?atama Ve Yer Değiştirme Yönetmenliğinin 35. Maddesinin 5. Fıkrası Hangi Durumlarda Uygulanır? İlçeye Dilekçe Vererek Vererek Bir Okul A Tayınımın Yapımasını İstedim İlçeden Gelen Cevabi Yazıda İl İçi Tayın Dönemini Beklemem Gerektiği Belirtiliyor.aynı Okula Geçen Yıl 3 Yıllık Öğretmen Norm Kadro Fazlası Olarak Kadrosuyla Atanmış  Geçen Yıldan Bu Yönetmenliklerde Herhangi Bir Değişikli  Varmı?

Benzer konular

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Hocam Size Verilen Cevap Doğru.bu Durum Yarıyıl Ve Yaz Tatılınde Yapılan Atamalarda Uygulanıyor Ve İlave Olaak 12 Puan Verılıyor.

F

feyza05

Ziyaretçi
mehmet' Alıntı:
hocam Size Verilen Cevap Doğru.bu Durum Yarıyıl Ve Yaz Tatılınde Yapılan Atamalarda Uygulanıyor Ve İlave Olaak 12 Puan Verılıyor.

Yaz Tatilinde Mi??? Benim Sınıfım Kapatıldığı İçin Norm Fazlası Oldum, Dilekçe Verdim Ama Yapmadılar. Dilekçem İlçe Mem'den Geri Geldi. Ama İlçe Mem İle Yaptığım Geçen Görüşmede İse "hata Yapmış Olabiliriz Ama Geçti" Dediler!!!

bu Nasıl İştir Yaaa!!! İl Atama Hemen Ver Dilekçeni Diyor Yeni Açılan Okula Atamanın Yapılması Lazım Diyor, İlçe Mem "olmaz" Diyor!!!
http://mevzuat.meb.gov.tr/html/24076_0.html

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Hocam Siz Dilekçenızı  Sanırım İlçeye Direk Veriyorsunuz.bence Okuldan Başlayın Ve Tarih Sayısını Not Edin.bu Caydırıcı Bir Yoldur

F

feyza05

Ziyaretçi
mehmet' Alıntı:
hocam Siz Dilekçenızı  Sanırım İlçeye Direk Veriyorsunuz.bence Okuldan Başlayın Ve Tarih Sayısını Not Edin.bu Caydırıcı Bir Yoldur

okuldan Başlayarak Verdim, Tarih Sayısını Ve Hatta Fotokopisini Aldım, Sonuçta Atamam Olmadı Ve İlçe Yanlış Yapmış Olabiliriz Ama Geçti Dedi:=((

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
O Zaman Dılekçenıze Cevap Verılmesını İsteyeceksınız.yazılı Olarak

F

feyza05

Ziyaretçi
Dilekçeme Cevap Geldi Ama 2008 Yılı  Atama Klavuzuna Göre İşlem Yapılması Gerekmektedir Yazıyordu, Okul Müdürümde Ben Atamaya Yetkili Amir Değilim Ki Niye Okula Geldi İl Mem'e Gitmeliydi Dedi...

mudessir

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Mehmet Hocam  Ben Dilekçeyi  Özür  Gürügü Tayiler Açıldığında Verdim.istediğim Okul  Görev Yaptığım Okulla Aynı Sınıf Okul Tipi. Tarih Sayısını Aldım .verdiğim Dilekçe İl Milli Eğitime  Gönerilmesi Gerekmiyormuydu?

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Http://www.memurhaberleri.net/haber_detay.asp?haberıd=1161
hocam Bu Linkteki Haberde De Göreceğiniz Gıbı (7.madde) Norm Fazlası Öğretmenlerin Atamaları Yapılmalıdır.tabıkı İle Gönderilmesi Gerekmektedir.

mudessir

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Mehmet Hocam Hayırlı Geceler  Verdiğin Cevap İçin Teşekkür Ederim.bundan Sonra Ne Yapılabilir ,bu Keyfi Uygulamalar Nekadar Daha Sürecek ?.kalın Sağlıcakla

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Vermiş Olduğunuz Başvuunuzun Takıpçisi Olduğunuz Göstereceksınız

mudessir

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Mehmet Hocam  Gösterdiğiniz Linki Açamadım.atamaların Durdurulduğu İle İlgili Yazı Çıkıyor.sizi Rahatsız Ettiğimin Farkındayım.ancak Kimseyede Güvenim Kalmadı.

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Hocam Link Ölmüş Sanırım.yazıda Norm Kadro Fazlası Öğretmenlerin Atamalarının Devam Etmesi İle İlgili Yazı Var.

mudessir

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Mehmet Hocam  Teşekkür Ederim.hayırlı İşler Dilerim.kal Sağlıcakla

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Hocam Her Zaman Yazmanızı Beklerız.sadece Başınız Sıkınca Değil=)

norm-ex

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Http://aksaray.meb.gov.tr/index.php?option=com_content&task=view&id=983&ıtemid=2
(bu Link Aktif)

hocam Bende Aynı Sorunu Yaşıyorum.norm Fazlası(yani O Bölgede Yada Okulda Bana İhtiyaç Olmadığı)durumdayım.ama Bölgede Görevlendirmem Var Diye İlçe Merkezinde Boşalan Kadroya Tayinimi Yapmıyorlar.oysa Bakanlık Eğitimin Aksamaması İçin Beklenmesi Gereken Dönem Sonları Yada Yaz Tatilini Beklenmeden Ve Öncelikle Bu Tayinlerin Yapılmasını Emrediyor.sanki O Kadroya Başka Torpilli Biri Atanacak Yada Görevlendirilecek Gibi Geliyor...

norm-ex

Kayıtlı Üye
Tepki
0
MillÎ Eğitim Bakanlığı
öğretmenlerinin Atama Ve Yer Değiştirme Yönetmeliği

resmî Gazete 
: 4.3.2006/26098 

ek Ve Değişiklikler: 
1) 9.5.2006/26163 Rg
2) 27.3.2007/26475 Rg
3) 25.2.2009/27152 Rg

madde:22 Alıntı A-)bendi
sıra Kapsamındaki İl İçi Yer Değiştirmeler, Eğitim-öğretimin Aksatılmaması Bakımından Yarı Yıl Ve Yaz Tatillerinde Yapılır. Ancak, Sırada Bulunan Öğretmenlerin Kadrolarının Bulunduğu Eğitim Kurumlarında Norm Kadro Fazlası Konumunda Olmaları Halinde Bu Dönemler Dışında Da Yer Değiştirmeleri Yapılabilir.

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Hocam Çok Haklısınız.bence Hemen Bağlı Bulunduğunuz Okul Vasıtası İle Durumla İlgili Basvuru Yapın

mudessir

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Mehmet Hocam İnternet Evimde Yok Öğretmen Evine Geldiğimde Siteye Bakıyorum.internet Konusundada Mahir Sayılmam.benim Gibiler Sizin Gibi Cefakar Vefakar İnsanlar  Sayesinde Aydınlanıyorlar.hayırlı Akşamlar Teşekkürler

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Est.hocamne Demek Her Zaman Emrinizdeyiz

Üst Alt