norm kadroyla ilgili bir soru lütfen yardımcı olun

ces2050

Kayıtlı Üye
Tepki
0
değerli arkadaşlar ben 2007 ağustos atamaları itibariyle 4/b li sözleşmeli görsel sanatlar öğretmeni olarak atanmıştım. yanlız benim bakanlık atamamın yapıldığı sırada il içi bir atama ile benim okuluma bir görsel sanatlar öğretmeni daha atandı ve biz ikimiz teknoloji ve tasarım derslerinide paylaşmak suretiyle derslere girebiliyorduk. bu arada ben 2008 mart ayında kadroya geçtim. fakat bu kasım ayında yapılan sözleşmeli öğretmen atamalarında bizim okulumuza teknoloji ve tasarım dersi branş öğretmeni atandı. şimdi okulumuzda sanırım bir norm kadro olayı doğdu bu çerçevede norm kadro durumuna kim düşer. ve ne yapılır bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim... şimdiden çok teşekkür ederim. bu arada tüm öğretmenlerin öğretmenler gününü kutlarım

A

akkuru

Ziyaretçi
hocam ssızın bıransınız tam olarak ne? ve yenı gelen hocamızın durumu nedır?sozlesmelı mı,sızınle aynı bıranstan mı??sundan soruyorum hocam.ben mart ayında sozlesmelı olarak atandım.ıkı kısı norm fazlası olarak gorundu.gecen sene bızdık bu sene sertıfıkalı sınıf ogretmenlerı norm fazlası oldular..bu sene bası bı bayan hocamız teknolojo tasarımcı olarak geldı ama norm fazlası olarak gorunmuyolar....
elbettekı bu konuda bılgısı olan arkadasdlar yazacaklardır.ama bana kalırsa sız asıl bıransınızdaysanız ve ılk gelen konumundaysanızz norm fazlası olarak gorunmeyeceksınızdırr...

bu arada erzurumda mı calısıyosunuzz??bende suan erzurumdayımm

F

feyza05

Ziyaretçi
akkuru hocam bildiğim kadarıyla ilk gelen değil kıdemi çok olan norm fazlası olmuyor, yani kıdem norm durumunda önemli, yanlış bilmiyorsam tabii:=)

A

akkuru

Ziyaretçi
ewttt ama sonra gelen tabıkı yenı atama herhalde yanlıs hatırlamıyosam:)))????

F

feyza05

Ziyaretçi
"ılk gelen konumundaysanızz norm fazlası olarak gorunmeyeceksınızdırr" diye yazınca siz, ondan dedim ilk gelen değil kıdemi olan diye:=)))

A

akkuru

Ziyaretçi
hmm tesekkur edrım hocam.yanlıs bılıyo olabılıriz.sızler yardımcı oldukca bıseyler ogrenecegızzz

F

feyza05

Ziyaretçi
akkuru' Alıntı:
hmm tesekkur edrım hocam.yanlıs bılıyo olabılıriz.sızler yardımcı oldukca bıseyler ogrenecegızzz

est. Mehmet hocam mutlaka daha iyi bilir ve siteye girince yardımcı olacaktır, yalnız ben öyle biliyorum tabi hala norm kadro ile ilgili konularda değişiklik olmadı ise:=))

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
değerli hocalarım norm kadroda kıdemı yanı calısma yılı en az olan gıder maalesef.bu durumda adı gecen öğretmenlerımızden hızmet puanı en az olan yarıyıl ve yaz tatılınde oncelıkle bulunmuş oldukları eğitim bölgesinde yoksa il içinde boş bulunan yerlere tayın ıster.bu tayın sırasında 12 ek paunda norm fazlası olmasından dolayı verılır

ces2050

Kayıtlı Üye
Tepki
0
hocalarım öncelik gerçekten çok teşekkür ederim benim branşım görsel sanatlar, teknoloji ve tasarım derslerine diğer görsel sanatlar hocasıyla paylaşarak giriyordum. bu yeni gelen öğretmenimizde teknoloji ve tasarım branş öğretmeni... hizmet puanıda benden fazla sanırım... bu arada bir arkadaşımız sormuş erzurumdamı görev yapıyorsunuz diye evet şuan erzurumda çalışmaktayım....

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
hocam su an için size norm kadro fazla olduğunuz soylediler mı veya yazı ıle tebliğ edildimi?yoksa sıkıntı yapmanıza gerek yok hocam.bide görsel sanatlar dersının eğitim bölgesi açısından kaç saat olduğu yanı bulunduğunuz sadece okul değil eğitim bölgesi açısından düşünün.ve kaç sizin bransınızda öğretmen var onu öğrenın bence.

A

akkuru

Ziyaretçi
cıdden cok ılgınc bı olay....
hocam bende erzurumdayımm merkezde.dedekorkut ıst eng okulundayım..sız nerdesınız hocam??

Üst Alt