Planların çıktısını almak zorunda mıyız?

• Konbuyu başlatan feyza05
  • Başlangıç tarihi
F

feyza05

Ziyaretçi
Ünitelendirilmiş yıllık plan ve ders planları ile ilgili resmi yazı yayımlandı.Buna göre kağıt israfını önlemek amacı ile planlar elektronik ortamda hazırlanıp kullanılabilecek.Resmi yazı linki aşağıdadır.
http://iogm.meb.gov.tr/files/u.....s_2007.pdf

İlköğretim genel müdürlüğünün bu yazısı ilköğretim bünyesindeki anasınıfı öğretmenleri için de geçerli mi?

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
hocam tabıkı gecerlıdır.plan yapan tüm öğretmenler için gecerlidir bu.

F

feyza05

Ziyaretçi
Teşekkürler Mehmet Bey...

Okul müdürü kitap haline getirilmiş ( yani iki renkli karton arasına sıkıştırılmış düzenli birarada olan ) planlarımın problem olabileceğini hepsinin tekrardan çıktısını almamı istedi de:=))

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
hocam açıkcası ben de ona karsıyım.basklarının sıze verdığı seylerı kullanmak doğru değil.bilgisayar çıktısı vb ne tamam ama sizin sınıfınız dıkkate alınmadan hazırlanmış bır plan bana da saçma gelıyor.siz baskasının yaptığı yemeklerı her gün evinizde yermisiniz?:=))

F

feyza05

Ziyaretçi
Hocam kusura bakmayın ama bu konuda size hak vermiyorum:=)) Çünkü biz sınıfımıza en uygun planı seçmeye önem veriyoruz zaten ve gerekli gördüğümüz yerde plan üstünde gerekli değiştirmeleri  yapıyoruz, ayrıca yanlış bilmiyorsam klavuz kitabı olanlar plan yapmıyorlar bizim de klavuz kitabımız var ama biz plan yapıyoruz.

Müdürümün benden istediği aynı planı bilgisayardan çıktı olarak almam, yeniden hazırlamam değil:=))

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
hocam sordunuz soyledım.ikna olmayacak ve fıkrınızde ısrar edeceksınız siz bılırsınız.ben hazırı sevmem.

F

feyza05

Ziyaretçi
Mehmet' Alıntı:
hocam sordunuz soyledım.ikna olmayacak ve fıkrınızde ısrar edeceksınız siz bılırsınız.ben hazırı sevmem.

Hocam sorun zaten hazır olup olmaması değil, hemen hemen her öğretmenin kullandığı yayınevlerinin planlarını tekrardan çıkarmak, bu kağıt israfı değil mi? diye sormuştum size...Müdür planı kabul ediyor zaten sadece tekrar çıktı istiyor... Ben de hazırı sevmem hocam ama bazen gerekiyor ve günlük planda gerekli değişimleri yapar öyle kullanırım...

Üst Alt