sözleşmeliler net ne kadar maaş alıyor

berfin_01

Kayıtlı Üye
Tepki
0
arkadaşlar bu ay 30 saat ek ders ile birlikte 1390 ytl maaş alacakmışım memur öyle dedi birde bizim maaşa zam gelmiyormuş sözleşmede ne kadarsa öle alıyormuşuz sadece tazminata zam geliyormuş zaten temmuz öncesi net 1060 ele geçiyordu temmuzda zam geldi birde ağustosta geldi bilgi verirseniz sevinirim

A

akkuru

Ziyaretçi
hocam 1390 net maas mı?eger net maas ıse zaten zamlar eklenmıstır ona.ayrıca %20 lık vergı dılımıne de gırmıssenız benım gıbı daha az alabılırsınız.
Allahım inş bu sozlesmelı ezıtetınden bızı kurtarır...

berfin_01

Kayıtlı Üye
Tepki
0
arkadaşım bu ay 1501 ytl maaş aldım memurun söylediği yanlışmış bana 1390 dedi ama bugün 1501 yattığını gördüm geçen ay zamsız ek derssiz 1120 yattı bende hesaplayınca yanlış dedim memur ise bizim zam almadığımızı söledi güya sözleşmede neyse oymuş sadece tazminata zam geliyormuş bide birşey biliyormuş gibi konuşuyorlar ya sinir oluyorum valla işlerini biz öğretiyoruz.112lik zam ile iki aylık olduğu için 1345 yapıyor ek dersim 45 ytl olurmu dedim 30 saat sizede teşekkür ederim hocam iyi günler

A

akkuru

Ziyaretçi
hocam suan ıtıbarıyle bende bılmıyorum malum bu memurlar yuzunden maas alamadımm.becerememısler.kızdım bugun kpss kursuna yazıldım.sene sonu kadro olacak ınsallah.olmazzsa ıstıfa edecemm.bu ne yaaa

F

feyza05

Ziyaretçi
arkadaşlar bu ay fazla alınmasının sebebi acaba kitap kırtasiye parası olabilir mi?

A

akkuru

Ziyaretçi
yok hocam zamlar etkılı oldu.buarada kırtasıye parası bana 471 yattı.herkeste aynı mı?

F

feyza05

Ziyaretçi
maaşla birlikte yattığı için net ne kadar kırtasiye parası yattı bilmiyorum...:=))

berfin_01

Kayıtlı Üye
Tepki
0
475 kırtasiye yattı bizim ayrı yattı. ayrıca 1500 de maaş yattı ikihaftalık ek ders dahil bizim 15 inde maaş artı ek ders birlikte yatıyor

F

feyza05

Ziyaretçi
Hayırlı olsun, iyi günlerde harcayın inş. berfin_01 :=))

s.eren-44

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Merhaba arkadaşlar bende yeni atandım sözleşmeli olarak da eğer bu konuda bir bilginiz varsa sözleşmeli ile kadrolu arasında ne gibi bir fark var diyecektim

F

feyza05

Ziyaretçi
merhaba s.eren-44

aşağıdaki linke bir bakın sözleşmeli-kadrolu öğretmen arasındaki fark ile ilgili

http://www.egitimciyim.net/forum/index.php?topic=6133.msg11783#new

tuğba guler

Kayıtlı Üye
Tepki
0
selam arkadaşlar sözleşmelı nekadar net yatan bılgı verebılırmısınız

A

akkuru

Ziyaretçi
hocam benımkı %20 vergı dılımınde 1.173 kusur yatıyoo net 1220  dıye bılıyorumm

Üst Alt