Anadolu Liselerine Atama | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

Anadolu Liselerine Atama

mustican

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Bu Sene Anadolu Liseleri Öğretmen Seçme Sınavı Açılmayacağı Kesin Gibi Sınav Açılmazsa Geçen Seneki Puanlarla Atama Yapılırmı, Yapılırsa Ne Zaman Yapılır Bilgisi Olan Varmı Şimdiden Teşekkürler...

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Değerli Hocam Bende Anadolu Lisesindeyım.bu Konuda Beklentı Var.sanırımeylül Ayında Bır Atama Olabılır

mustican

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Mehmet Hocam Sağolun Umarım Dediğiniz Gibi Olur Bilgilerinizi Paylaşırsanız Seviniriz...

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Tabıkı Hocam.sizlerin De Katkılarınızı Bekliyoruz.

mustican

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Mehmet Hocam Varmı Bir Haber

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Dedığım Gıbı Hocamen Iyı Ihtımal Eylul Ayı

mustican

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Mhmet Hocam Atamalarda Yönetmelik Değişecek, Sadece İl İçi Olacak Gibi Söylentiler Var Bu Konuda Bir Bilginiz Varmı Teşekkürler Şimdiden

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Hocamaçıkcası Öyle Bır Duyumhıc Gelmedı.pek De İhtımal Vermıyorum.

mustican

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Teşekkürler Mehmet Hocam

mustican

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Mehmet Hocam 2008 Puanlarımızla İl Dışına Atanma İhtimalimiz Nedir Sizce Çünkü Aşağıdaki Haber Canımızı Sıktı. "öğretmen Ataması İllere Bırakılıyor Meb, Binlerce 'geçici Görevlendirmeli' Öğretmenle Eğitimini Sürdüren Anadolu Türü Liselerin Öğretmen Atama Sorununun Çözülmesi İçin Yeni Bir Yönetmelik Hazırlıyor. Bakanlık Fen, Anadolu, Sosyal Bilimler Ve Meslek Liselerine Yapılan Öğretmen Atamalarını İllere Bırakıyor."

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Hocam Sanırım Bakanlık Bu İşle Ugrasmaktan Sıkıldı.topu İllere Attı.ve Yıne Sanırım İldısı İşinı De Bitirecek.sınav Devam Edecek Ama Atama Takvımını İller Belırleyecek.

mustican

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Mehmet Hocam 2008 Sınavından 79 Puan Aldım Atanamadım Benim Çok Arkadaşımız Var Bize Bir Şans Verip Atama Yaparmı Meb Ve Anasayfada Haber Yapabilirmisiniz Destek Bekliyoruz...

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Hocam Haber Yapmak Problem Değilde Benim Asıl Zoruma Giden İhtiyacınız Olunca Bu Siteye Gelmenız Baska Zaman Hiç Ugramamanız:)

mustican

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Mehmet Hocam Haklısınız Bişey Diyemiyorum Ama Biz Tam 1 Senedir Pc Başındayız Atama İle İlgili Haber Duyacağız Diye Ümitle Bekliyoruz Çok Sıkıntı Yaşadık Bizim Yaşadıklarımızı Göz Önünde Bulundurarak  Destek Vermenizi Bekliyoruz Zor Zamanlarımızda Destek Olmamız Gerektiğini Düşünüyor Saygılar Sunuyorum

mustican

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Destek

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Meb'den Fen Ve Anadolu Liseleri
meb'den Fen Ve Anadolu Liselerine Öğretmen Atamalarına İlişkin Duyuru

milli Eğitim Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Fen Ve Anadolu Liselerine Öğretmen Atamalarına İlişkin Duyuru Yayımladı.

fen Ve Anadolu Liselerine Öğretmen Atamaları 2009/77 Nolu Genelge

ilgili Duyuru İçin Tıklayınız..http://www.memurhaberleri.net/haber_detay.asp?haberıd=3071

mustican

Kayıtlı Üye
Tepki
0
2008 Puanlarıyla Atama Bekleyen Öğretmenlerin Hakları Yenmemelidir Sendikaları Göreve Çağırıyorum Hem Yönetmelik Hemde Genelgeye Dava Açılmalıdır Puanlarımız Gaspedilmemelidir

Üst Alt