Bu sabah.... | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

Bu sabah....

• Konbuyu başlatan cendere
  • Başlangıç tarihi
C

cendere

Ziyaretçi
* Sadece bu sabah için, Içimden aglamak geldigi halde yüzünü gördügümde gülümseyecegim.

* Sadece bu sabah için, ne giymek istediginin seçimini sana birakacagim gülümseyerek ne kadar  yakistigini söyleyecegim.

* Sadece bu sabah, çamasirlari yikamaktan  vazgeçip seninle parkta oynamaya gidecegim.

* Bu sabah bulasiklari lavaboda birakip, bulmacanin nasil çözüldügünü bana ögretmeni izleyecegim.

* Öglenden  sonra  telefonun fisini çekip bilgisayari kapatacagim  ve arka bahçede oturup  seninle  köpükten balonlar uçuracagim.

* Bu ögleden sonra dondurma arabasi için çigliklar attiginda sana hiç kizmayacagim ve gelirse bir tane alacagim.

* Bu ögleden sonra kurabiye pisirirken bana yardim etmene izin
verecegim ve çalismayacagim .

* Bu gece seni kollarimda  tutacagim ve nasil dogdugunu seni
ne kadar çok sevdigimi anlatacagim.

* Bu gece küvette sulari siçratmana izin verecegim ve sana hiç
kizmayacagim.

* Bu gece geç saate kadar oturmana ve balkonda oturup yildizlari saymana izin verecegim .

* Bu gece yanina uzanip en sevdigim TV programlarini bir kenara birakip parmaklarimi saçlarinda dolastirirken bana en büyük armagani verdigi için Tanriya sükredecegim.

* Yatak odalari  hastane odalarinda donuk bakislarla,daha fazla içlerinde tutamadiklari çigliklariyla hasta çocuklarini seyreden anne babalar düsünecegim.

* Ve bu  gece yanagina iyi geceler öpücügü  biraz daha uzun tutacagim kollarimda.

*Allaha senin için tesekkür edip bize yalnizca bir gün daha vermesi için yakaracagim.....

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
çok harıka tesekkur ederım.

Üst Alt