Çok Önemli,lütfen Hemen Uygulayın... | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

Çok Önemli,lütfen Hemen Uygulayın...

okancan

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
Bana Gelen Bir Maili Buraya Ekliyorum , Mail Forward Etme Alışkalığım Yoktur :=)

çok Önemli...             

lütfen Hemen Uygulayın...

okuyacağınız Yazı Avea, Turkcell Ve Vodafon 'u Karalama Kampanyası Değildir. Her Ne Kadar İlk Okudunduğunda Şüphe  İle Yaklaşılsa Da, Deneyince Gördüm. Siz De Mutlaka İletebildiğiniz Kadar Herkese Bu Maili Forward Edin.

avea, Turkcell Ve Vodafon Kullananlar

her Arama Yaptığımda Ekranımdaki 'aktif Aramalar' Yazısı Benim De Dikkatimi Çekiyordu  Aslında Ama Durumun Farkında Değildim.

##002# 'i Aradım Hemen Ben De.    Gerçekten De Aktarma İptal Dedi.
demek Bize Sormadan Arama Aktarması Komutu  Verilmiş. Hemen Siz De Düzeltin.

telefonunuzdan Hemen ##002# Yi Tuşlayın Ve Arayın. Ekranınıza Aktarma Ptal Diye Bir Yazı Gelecek. Böylece Bugüne Kadar  Sizden Para Kırpan!! Yönlendirmeyi Kaldırmış Oluyorsunuz. Bu İşlemi Yapmadığınız Müddetçe, Size Ulaşamayan Herkesten Bir Kontör Düşülüyor...
bunu Avea, Turkcell Ve Vodafon Kullanan Herkese Göndermenizi Rica Ediyorum. Göndermediğiniz Takdirde Sizin Her Aramanızda Da , Sizden De Kontör Düşüyor.
eğer Aradığınız Kişinin Telefonu Da Telesekreter Ayarli İse,dinlediğiniz 1 Sn'lik 'aradığınız Kişiyeulaşılamıyor' Mesajı İçin De Bir Normal Arama Karşılığı Ücretlendiriliyorsun Uz!!!
işin Garip Olan Kismi Bu Değil Aslında. Normal
                     avea, Turkcell Ve Vodafon Hatlarında Default (fabrika Çıkışı)
olarak Ayarli Bir Telesekreter Yokken, Herkese Bu  Telesekreter Otomatik Olarak Ayarlı Geliyor!!! Yani, Sizin Hiçbir Şeyden Haberiniz Yokken,tabiri Yerindeyse Belli Etmeden Sizden Hıncını Alıyor.
arkadaşınızı Aradığınız Ve Ulaşamadınız Mı? Hemen 1.5kontor .
iki Dakika Sonra Yine Mi Ulaşamadiniz Bir 1,5 Kontör Daha...
işin Daha Da Kötüsü Kimsenin Böyle Bir Uygulamadan Haberi Yok,herkes (diğer Operatörlerde Olduğu Gibi) Aranılan Telesekreterin Bedava Olmasını Bekliyor.

bu Olayı İptal Ettirmek İse Daha Da Komik; Avea,turkcell Ve Vodafone'yi Arıyorsunuz, Durumu Anlatıyorsunuz.  Görevliler De Size Avea, Turkcell Ve Vodafon Hatlı Telefonunuzdan  ##002# 'yi Aramanız Durumunda Tele  Sekreterin Kald Irılabileceğ İni Anlatıyorlar.

Üst Alt