İşt Eng Yönelik Bep

• Konbuyu başlatan akkuru
  • Başlangıç tarihi
A

akkuru

Ziyaretçi
arkadaslar İşitme Engellıler Yonelık Bıreysel Egıtım Planı.yıllık, Ünitelendirilmiştir.bi Göz Gezdirmenizi Siddetle Tavsiye Ederim..

aşağıdaki Linkten İndirebilirsiniz......

A

akkuru

Ziyaretçi
Tesekkurederımm
yardımcı Olabıldıysek Ne Mutlu...

SEZGİN

Kayıtlı Üye
Tepki
0
mrb işitme eng yönelik bep örnegi eklemişsiniz ama indiremedim  eger mümkünse email adresime yolaya bilirmisiniz . bir türlü tam olarak bi işitme eng ögrencilere yünelik bep bulamıyorum çogunluk zihinsel eng yönelik . bir an önce tam olarak ögrenmek istiyorum şimdiden tşk ederim (yenidenkarsez@hotmail.com)

A

akkuru

Ziyaretçi
hocamm  bu cuma mufetttısler gelecek.ıstersenınn onların ıstedıgı turden bı plan yollayayımm..bıraz beklersenız tabıı

SEZGİN

Kayıtlı Üye
Tepki
0
valla çok iyi olur hocam beklerim şimdiden tşk ederim. ben  döneme tam başlamadan bitirmek istiyorum .

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Hocam Size Yardımcı Olması İçin Ben Bişiler Ekledim

A

akkuru

Ziyaretçi
Tesekkurler Mehmet hocamm

A

akkuru

Ziyaretçi
Bı Cok Bep Ornegı Var Arkadaslar .hangısını Isınıze Daha Cok Yararlı Olursa Onu Secmenızı Onerırımm..

KOCLAR

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Hocam Planı Açamıyorum.mail Adresime Gönderirseniz Sevinirim.

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Hocam Link Düzeltilmiştir İndirebılırsınız.

ebrar2

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Ümitlenmiştim Ama Açamayalım Diye Bir Engel Çıktı Yine Karşımza Şu An Ne Bulup Katkıda Bulunayım.zamanla Olur Ama Şimdi Acil İşitme Engelliler İçin Bep Örneğine İhtiyacım Var İşitme Engeliler Öğretmeni Değilim,geçen Sene Yaptık Ama Ne Derece Doğru Oldu Bilmiyorum

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Hocam Eklenti Hala Duruyor Ama Pc Nızde Zip Yoksa Elbette Açamazsınız.bu Sitemizin Suçu Değil Takdir Edersınız.

filizlendim

Kayıtlı Üye
Tepki
0
İşitme Engelliler İçin Hazırlanan Bep Yok Ki Bu Dosyada , Öğrenme Güçlüğü Çeken Öğrencilerimiz İçin Hazırlanmış Bep Örneğidir Bu.

ÖĞRETMENİM1

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Acil İşitme Engelliler İçin Bep E İhtiyacım Var.

A

akkuru

Ziyaretçi
Hocam Hangı Ders Icın Istıyosunuzz??bır Suru Bep Ornegı Varr..işinize Yarayacak Bı Kac Dosya Ekleleyım.olmazsa Tekrar Sorarsınızz...

Ekli dosyalar

• iþitme bep.xls
    113.5 KB · Görüntüleme: 68
  • kaba deðerlendirme.xls
    49 KB · Görüntüleme: 54

devrim_21

Kayıtlı Üye
Tepki
0
İşitme Engelli Bir Öğrencim Var.. Bir Dönemdir Bep İçin Uğraşıyrum Bana Yrdm Edersenz Sevinirim Veya Bana Mail Atarsanz Çok Mennun Olurum.. Devrim_2149@hotmail.com

A

akkuru

Ziyaretçi
Hocam Elbette Yardımcı Oluruzz.ornek Bep Taslagını Zaten Koymustukk.tam Olarak Hangı Asama Da Sıkıntınız Var?

ozgekiris

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Hocam Ben Okuma Yazma Ve Dinleme Uzun Dönemli Amaçların Alt Amaçlarını Bulamıyorm Nerden Bulabilirm

Üst Alt