Turkcell 3g Modem Vınn Hakkında(rezalet+gasp)

kafu

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Öncelikle Şunu Söyleyeyim Turkcell’in İnternet Sitesindeki 29.90 Veya 49.90 Vb. Gibi Fiyatlara Bakıp Vınn Alarak İnternete Bağlanmak İsteyenler Aman Dikkat Benim Gibi Fatura Şoku Yaşayabilirsiniz. Ben 0530 124 03 5* Numaralı Hat Sahibi Olarak 8gb’lık Paket Aldım. 49.90 Tl’lık Fatura Ödeyeceğimi Hesap Etmiştim Fakat Yaklaşık Bir Hafta Sonra Güncel Faturamın 112 Tl Olduğunu Ve 90 Tl’lik Ara Ödeme Yapmadığım Takdirde İnternetimin Kapatılacağı Mesajını Göndermişler Saat 10:00’da Ve Aynı Gün Saat 13:00’te İnternetimi Kesmişler. Bundan Sonra İşkence Başladı Zaten. Günde Ortalama 5 Kere Aramama Rağmen Hiçbir Yetkili Bana İnternetimin Faturasının Neden Bu Kadar Yüksek Çıktığını Açıklayamadı. Çünkü 12 Ay Taahüdüm Var,8gb’lık Paketim Tanımlanmış Ve Sadece 2,5 Gb Kullanmışım. Müşteri Temsilcileri Konuyla İlgili Hiçbir Şekilde Yardımcı Olmadılar. Sadece İbrahim Bey Adında Biri Turkcell’den Kaynaklanan Bir Hata Olduğunu Söyledi Ve Konuyu Çözüm Merkezine Taşıdı. Onun Dışındakiler Bayinin Hatası, Vergiler Çok Fazla Gelmiş, Adınıza Paket Tanımlanmamış Vs. Gibi Daha Yazamayacağım Saçmalıkta Cevaplar Vererek Geçiştirdiler Beni.  Buradan Da Anlaşılacağı Gibi Turkcell’de Sorununuzun Çözülme Olasılığı Çok Düşük % 2 Falan, Bir Sorununuzda Ellerine Düştünüz Mü Vay Halinize. Tabi Bu Arada İnternetim Kesik Günlerdir.sonuç Olarak 1 Hafta Sonra Çözüm Merkezinden Arandım Veturkcell’den Kaynaklanan Teknik Bir Hatadan Dolayı Faturamın Çok Yüksek Geldiğini Söylediler. Hatayı Düzelteceklerini Ve Ara Ödemeyi Kaldıracaklarını Söylediler.benden Dilekçe İstediler. Bu Dilekçeyi Birden Fazla Farklı Yerlerden Faxladım, E-mail Olarak Attım Fakat Kimse Beni Bir Daha Aramadı. Neticede Parayı Tıpış Tıpış Ödedim Sırf İnternet Açılsın Diye Haram Zıkkım Olsun Orda Çalışan Herkese Bu Hak Etmedikleri Para.

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Geçmiş Olsun Diyelim.gerçekten Ciddi Bir Durum

Üst Alt