Adımı yanlış yazmışlar:=)) | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

Adımı yanlış yazmışlar:=))

• Konbuyu başlatan feyza05
  • Başlangıç tarihi
F

feyza05

Ziyaretçi
ADIMI YANLIŞ YAZMIŞLAR

İki arkadaş bir gece, bir parti dönüşünde yürüyerek eve dönerlerken bir tanesi, biraz macera olur eğleniriz düşüncesiyle ilerideki mezarlığa girip kestirmeden gitmeyi önerir ve digeri de hemen kabul eder.Mezarlığın içine girerler ve yürümeye başlarlar. Çok derinlerden "tong tung" diye garip seslerin geldiğini farkederler.İki arkadaş bir taraftan tırsarak bir taraftan da tırstıklarını birbirlerine belli etmeyerek yürümeye devam ederler ama bu korkunç ses onlar yürüdükçe artmaktadır. Epey ilerledikten sonra ilerideki sis bulutunun arkasında bir kıpırtı görürler. İyice tırsmışlardır artık ama "erkeklik" ya, yürümeye devam ederler. Sis biraz dağıldığında, farkederler ki; bir mezar başında bir yaşlı adam, elinde çekiçle mezar taşına birşeyler yazmaktadır.Bunu gören iki arkadaş, müthiş bir şekilde rahatlayarak sorarlar çıkışarak Uf yahu amca, bu saatte çalışılır mı? Biz de seni hayalet sanıp korkmuştuk!
Yaşlı adam da şöyle bir kafasını kaldırıp gençleri süzdükten sonra sinirle homurdanır
Adımı yanliş yazmiş gerizekalılar ....!!

Benzer konular

elmakurdu

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
ondan sonrasını gözümün önüne bile getiremiyorum doğrusu ,artık heykelmi olmuşlardır yadek pantolona mı ihtiyaçları olur, dilleri mi tutulur , bundan sonra konuşabilir mi ?

F

feyza05

Ziyaretçi
Bence erkekliğin 10 da 9 u kaçmaktır deyip arkalarına bile bakmadan oradan adeta uçmalılar:=))

elmakurdu

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
o an da insanda belden altta can kalmaz kaçamazlar bence  :=)

F

feyza05

Ziyaretçi
:=))) hımmm o zaman yeni bir pantolona ihtiyaçları olacak desenize, bir de biz erkeğiz hiiiç bişeyden korkmayız derler :=))

KILIÇ

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
elmakurdu' Alıntı:
ondan sonrasını gözümün önüne bile getiremiyorum doğrusu ,artık heykelmi olmuşlardır yadek pantolona mı ihtiyaçları olur, dilleri mi tutulur , bundan sonra konuşabilir mi ?

kahverengi pantolon lazım olur

KILIÇ

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
feyza05' Alıntı:
:=))) hımmm o zaman yeni bir pantolona ihtiyaçları olacak desenize, bir de biz erkeğiz hiiiç bişeyden korkmayız derler :=))

tabi biz olmayıca meydanı boş buldunuz atın bakalım arkamızdn:)

F

feyza05

Ziyaretçi
yok hocam arkanızdan niye atalım, burdasınız işte konuşalım:=))

siz öyle bir durumda ne yapardınız acep?

KILIÇ

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
ben öle bir duruma düşmem ki onun için yoruma gerek yok:)

F

feyza05

Ziyaretçi
e düştün ne yapardın, misal bu hocam merak ettim? :=)

KILIÇ

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
ya düşmem düşmem ha niye düşmeyeceğimi sorarsanız ben mezarlıktan geçmemmmmmmm:))))))))))))))))))))))

F

feyza05

Ziyaretçi
ne o hocam yoksa ölülerden mi korkuyorsunuz:=)))

ölüden değil diriden korkmak lazım...

KILIÇ

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
korku mu erkek adam korkmaz:)

F

feyza05

Ziyaretçi
KILIÇ' Alıntı:
korku mu erkek adam korkmaz:)

:=)) tabii bu durumda korku neyim bilmezdiniz, savulun leaan KILIÇ geliyor derdiniz herhal :=))

KILIÇ

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
tek tek gelin leayn :)

F

feyza05

Ziyaretçi
işte bu kadar:=))

C

cendere

Ziyaretçi
ben korkardım arkadaşlar, oracığa yığılır kalırdım :)

Üst Alt