banka promosyonları veriliyormuş | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

banka promosyonları veriliyormuş

berfin_01

Kayıtlı Üye
Tepki
0
arkadaşlar banka promosyanlarından haberiniz varmı ablam maraşta görev yapıyor iş bankasından maaş alıyor 730 veya 750 ytl alacağız dedi benim bulunduğum yerde sadece ziraat var oda zaten devlet bankası acaba her banka vermek zorundamı yoksa insiyatife mi kalmış müdürlerin anlaşması gerekiyormuş bilgisi olan varsa cevaplarsa sevinirim

Benzer konular

F

feyza05

Ziyaretçi
Banka promosyonlarını yazın biz aldık, bizim  ilçemizde de sadece ziraat vardı, öğretmenlerin hemen hemen hepsi iş bankasını isteyince ( iş bankasının promosyonu ziraat bankasından yüksekti) ilçeye iş bankası bankamatik koydu :=)

Bu arada anlaşma geçen dönem yapılmıştı, iki bankadan birini seçtik...

berfin_01

Kayıtlı Üye
Tepki
0
teşekkür ederim

F

feyza05

Ziyaretçi
Rica ederim...

G

GÖRKEM

Ziyaretçi
Ben bir iden başka ile atandım. Atandığım ilçede banka promoyonu anlaşmasını geçen yıl yapmışar üç yıllığına ben yararlanabilirmiyim. Anlaşmanın bitmesine iki yıl kaldı. İki yıl süresince bende yararlanabilirmiyim.

C

cendere

Ziyaretçi
yararlanamazsınız , gelecek anlaşma dönemini beklemeniz gerekiyor ,anlaşma esnasında kurumda bulunan personel alıyor , ayrıldığınız okulda almadınızmı ?

berfin_01

Kayıtlı Üye
Tepki
0
arkadaşlar bizim ilçede daha önce çok uğraşmışlar hatta başbakan yazı gönderdiği zamanda uğraşmışlar ama alamamışlar nedeni ise sadece 1 banka olmasıymış ziraat vermem demiş artık peşini bırakmışlar. iş bankası ile anlaşsak dedim nafile dediler bankamatik işi zormuş kışın yollar kapanıyor gelip para koyamazlarmış. yani paramızı istedikleri gibi kullanıyorlar.

Üst Alt