canım sıkılıyooooo :(( | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

canım sıkılıyooooo :((

• Konbuyu başlatan cendere
  • Başlangıç tarihi
C

cendere

Ziyaretçi
benim canımsıkılıyooo kimse benimle konuşmuyoooo :( , bu sitede çok yalnızımmm   :((

Benzer konular

A

abc

Ziyaretçi
:=))anlat derdını hocam

C

cendere

Ziyaretçi
kendimi ıssız bir adada gibi çok yalnız hissediyorum :( ölmek istiyorumm .))

A

abc

Ziyaretçi
ya etmeyın hocam derdınız nedır?

C

cendere

Ziyaretçi
hocam canım sıkılıyo dedikya :))  sitede yalnızım  :( herkes girip ,okuyup çıkıyoooo
bi cevap yazmıyooooo , ....

A

abc

Ziyaretçi
valla ben yazıyorum:=)

C

cendere

Ziyaretçi
teşekkür ediyorum :) sizde olmasanız...patliiicamm :)

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
sıkılmayın hocam yardımcı olalım:=)

B

bilge_66

Ziyaretçi
cendere hocam can sıkıntısından ölmüş başınız sağolsun :)  ( oh be kurtulduk ondan :)))

zgok

Kayıtlı Üye
Tepki
0
olurmu hıc hocam olmasa bu güzel muhabbetleri nereden bulacağız:=)

B

bilge_66

Ziyaretçi
neden inanmıyosunuz ,, dün karşıyakada toprağa verildi rahmetli :(

F

feyza05

Ziyaretçi
bilge_66' Alıntı:
neden inanmıyosunuz ,, dün karşıyakada toprağa verildi rahmetli :(
ya yapmayın hocam ne ölmesi o hala hayatta siz başkasını vermişsinizdir toprağa:))

F

feyza05

Ziyaretçi
cendere hocam malum tatildeyiz gittiğimiz yerlerde de internete girme fırsatımız olmayınca katılamadık, merak etmeyin artık tatil bitti bol bol konuşuruz forumda...

KILIÇ

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
feyza05' Alıntı:
cendere hocam malum tatildeyiz gittiğimiz yerlerde de internete girme fırsatımız olmayınca katılamadık, merak etmeyin artık tatil bitti bol bol konuşuruz forumda...

kendi haline bırakalımda biraz bunalım takılsın iyi gelir:)

CEYDA

Kayıtlı Üye
Tepki
0
hımmm ben de mis gibi helva kokuları nerden  geliyo diyodum meğer cendere hocamınmış  :)))

F

feyza05

Ziyaretçi
çok acımasızsınız kılıç hocam...

KILIÇ

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
benmkisi acımasızlık değil sayın hocam hani insan bazen yalnız kalmak ister bunalım takılmak ister. böyle zamanlarda düşünceler yoğunlaşır insan çok değişik düşünür bu dönemlerde. bu da insana iyi gelir. tabi bu bunalımı tadında bırakmak gerekir. o amaçla öle söyledim sizin gibi değerli arkadaşlar için olmsuz düşünmem

F

feyza05

Ziyaretçi
KILIÇ' Alıntı:
benmkisi acımasızlık değil sayın hocam hani insan bazen yalnız kalmak ister bunalım takılmak ister. böyle zamanlarda düşünceler yoğunlaşır insan çok değişik düşünür bu dönemlerde. bu da insana iyi gelir. tabi bu bunalımı tadında bırakmak gerekir. o amaçla öle söyledim sizin gibi değerli arkadaşlar için olmsuz düşünmem
belki haklısın hocam da cendere yalnız kalmak yani bunalım takılmak istemiyor ki, o konuşmak istiyor:))

F

feyza05

Ziyaretçi
cendere hocam nerelerdesin, senin için öldü dediler helva yediler az kalsın inanıcaktım uzun süre denk gelemedik sitede:(((

C

cendere

Ziyaretçi
bir cenazemiz vardı ...burda ayrıntılı bahsetmek istemiyorum.. ama sevinenlere kına göndereceğim özellikle bilgeye.. güya kendisi arkadaşım oluyor sorarım ben ona :)

Üst Alt