Ek işlerle uğraşıyor muyuz? | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

Ek işlerle uğraşıyor muyuz?

özlem öğretmen

Kayıtlı Üye
Tepki
0
    Ek bir işle meşgul olmak ister misiniz?
    Kim hangi işle uğraşıyor?
    Ya da hangi işlere ilgi duyuyorsunuz?

Benzer konular

H

hakan

Ziyaretçi
hocam ugrasmıyorum ama bundan sonra sankı ugrasacam gıbı.siz ugrasıyormusunuz?

özlem öğretmen

Kayıtlı Üye
Tepki
0
ARAŞTIRIYORUM,

NETWORK SATIŞLARLA İLGİLENİYORUM.

NEDEN OLMASIN?

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
NETWORK SATIŞLARLA ilgili bilgi veririmısınız?

C

cendere

Ziyaretçi
ben network satışları pek tasvip etmiyorum, bi getirisini göremedim, ben de uğraştım bi ara, siz çalışıyosunuz, tepedekiler kar ediyor, bi de dost kazıklama sanatı diye düşünüyorum, ürünler çok kaliteli ona bi diyeceğim yok ama birileri için dostlarınızı kazıklamak bana ters geldi böyle düşündüğüm için de bi getirisini göremedim tam tersi zarar ettim :))

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
CENDERE HOCAM ŞU SATIŞ İŞİNİ AÇIKLAR MIINIZ?

C

cendere

Ziyaretçi
:))) bi nevi pazarlamacılık diyebiliriz kısaca:)) aracısız satış, pramitin tepesinde yer almıyorsanız kar edemezsiniz, siz tabandasınız siz çalışacaksınız tepedekiler kar edecek, birde satıştan ziyade üye kaydetmeye çalışacaksınız, çevrenizdekileri üye yapmaya çalışacaksınız, yani pramitin tepesine çıkmaya çalışacaksınız, tabanınız çalışacak siz gelir elde edeceksiniz

C

cendere

Ziyaretçi
bilmem anlatabildimmi :)) özetle bu hocam

özlem öğretmen

Kayıtlı Üye
Tepki
0
      Sayın Hocam,
      Şimdiye kadar hep dış sermayeli network satışları duyduğumuz için ben de tasvip etmemiştim.
Ancak şimdi yerli firmalarımız da piyasada ve incelediğim kadarıyla daha adil.Henüz yeni oldukları içinde tepede kalma şansınız çok.Kimsenin sırtından geçinmek yada kimseyi sırtımdan geçindirmek istemem.Kimsenin vebalini de almak istemem.Doğrularınızla birlikte çalışırsanız helalinden kazanabilirsınız diye düşünüyorum .isim vermem de sakınca var mı bilmiyrm ama erol tekstil: Anadolu çocuklarının kurmuş olduğu bir şirket, Sivalılar.kazansınlar,  varsın iki fabrika daha açsınlar diyorum.Annem üyesi  bu şirketin. Hayırlısı inşallah!
      :)    Ben de düşünüyordum    :)

Madem öyle hangi işleri önerirsiniz?

C

cendere

Ziyaretçi
sayın hocam netten verdiğiniz şirkewti inceledim, yabancılardan bir farkı yok sistem aynı, ne kadar üye yaparsanız alt grubunuz ne kadar satış yaparsa o kadar prim alıyorsunuz pek tutmadım bu işi  :)) bize göre değil

özlem öğretmen

Kayıtlı Üye
Tepki
0
bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim hocam , sağolasınız!..

C

cendere

Ziyaretçi
sayın öğretmenim, yerlisi ve yabancısı bu işi bayaa deneyenlerdenim, özellikle çevrem geniş ve çok sosyal olduğum için bu işle uğraşanların aklına ilk gelen ben olurum :) ama bi okadar da zarar ettim, insanlar, artık uyandu ve size  gelişinin farklı olduğunu bildiği için size geliş fişyatından istiyorlar, böyle oluncada bırakın karı  zararına satış yapıyosunuz, üstelik her ay belli bir kotayı doldurmak zorundasınız.. o bakımdan dedim bize göre değil diye...

Üst Alt