Ekderste eskiye dönülmelidir. | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

Ekderste eskiye dönülmelidir.

• Konbuyu başlatan hakan
  • Başlangıç tarihi
H

hakan

Ziyaretçi
evet arkadaşlar bir gunde 7 saat ekders kesilmesine hayır denilmesi gerekıyor artık siz ne dersınız.

mned

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Evet katılıyorum, derse girmemişsek ücret tabi ki kesilmeli ama girdiğimiz dersin ücreti de kesilmemeli. Vallahi bizim bakanlık bir alem:)) kim nasıl düşündü de bir ayda dört sevk alanın ücreti kesilmiyecek dediler sonra yanlışı fark edip geri döndüler belli değilmiydi yanlış olduğu? hiç bir öğretmen girmediği dersin ücretini istemedi ki ... ama öğretmenlerin bir isteği daha var şimdi zannımca haksız bir uygulama hasta olup sevk alıp derse girmezsek girmediğimiz derslerin ücretini kesin... kimsenin itirazı olmaz sanırım ama kardeşim bir gün önce dersime girmişim,görevimi tamamlamışım sevk aldın haftalık maaş karşılığını dolduracaksın diye niçin benim bir gün önce hak ettiğim ücretimi de kesersin ki???başka kurumlarda sevk alanların maaş karşılığını doldurmadınız diye çalışma saatleri artırılıyormu ki ? bize böyle bir uygulamayı reva gördüler anlamakta güçlük çekiyorum.. selam ve saygılar.

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
mned  konuyu çok güzel özetlemişsiniz teşekkür ederıiz

Üst Alt