Kilisede 'Agarta' ayini | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

Kilisede 'Agarta' ayini

  • Konbuyu başlatan cendere
  • Başlangıç tarihi
C

cendere

Ziyaretçi
Ergenekon kapsamında gözaltına alınan ya da tutuklanan şüphelilerin Türk Ortodoks Kilisesi'nde gerçekleştirdikleri ayin ve toplantıların fotoğrafları ortaya çıktı. Emekli Orgeneral Şener Eruygur ile Hurşit Tolon'a kadar uzanan operasyonlarda ele geçirilen fotoğraflarda Ergenekoncuların Türk Ortodoks Kilisesi'nde gerçekleştirdikleri toplantı ve ayinlerin fotoğraflarını Akit gazetesi yayınladı. Karaköy'deki Türk Ortodoks Kilisesi'nin avlu, koridor, salon ve kilise bölümünde çekildiği anlaşılan resimlerde, emekli Tuğgeneral Veli Küçük, Kuvvayı Milliye Derneği Başkanı emekli Albay Fikri Karadağ, emekli Yüzbaşı Muzaffer Tekin, Kuvvayı Milliye Derneği Başkan Yardımcısı Hüseyin Görüm, Genç Parti Genel Başkan Yardımcısı Emin Şirin, Büyük Hukukçular Derneği Başkanı Av. Kemal Kerinçsiz, Türk Ortodoks Patrikhanesi Sözcüsü Sevgi Erenerol ile geçtiğimiz günlerde kanserden ölen Kuddusi Okkır gibi isimler hep birlikte görülüyor. Grubu patrikhanenin sözcüsü Sevgi Erenerol'un ağırladığı anlaşılıyor.

http://yenisafak.com.tr/Gundem/?t=18.07.2008&i=129430
 
B

bilge_66

Ziyaretçi
Agarta konusuyla ilgili Murat Bardakçının bir yazısını okudum bu sabah.Efsane olarak nitelendiriyor.Başka bir sitede çok geniş bilgiler vardı,kaynakçası,yaşadıkları yerler.Hitlerin konuyla bağlantısına değinmişler,çok ilgi çekici açıkçası.Amerikan filmlerini aratmıyor.Hitler üstün ırk olarak gördüğü için bu agartacıları,vaktinde Tibete keşifler düzenletmiş falan...
Bu örgütler de kendilerine hep efsanelerden isimler seçiyorlar,kah agarta(uyuduruk efsane), kah ergenekon(milli efsanemiz)...esrarlı olma çabaları işe yaramıyor değil..
 
Üst Alt