MEB, İlk Defa Yönetici Görevlendirme Başvuru Süresini Uzattı. | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

MEB, İlk Defa Yönetici Görevlendirme Başvuru Süresini Uzattı.

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Bilindigi gibi Millî Egitim Bakanlıgına Baglı Egitim Kurumlarına Yönetici Seçme ve Görevlendirme Yönetmeligi geregi yayımlanan 2021 Yılı Millî Egitim Bakanlıgına Baglı Egitim Kurumlarına Ilk Defa Yönetici Görevlendirme Takviminde; sözlü sınav duyurusunun yapılması ve başvurularının alınması işlemlerinin 24 Haziran 30 Haziran 2021 tarihleri arasında yapılacagı belirtilmişti.

Gelen talepler üzerine başvuruların alınması işlemleri 02 Temmuz 2021 Cuma günü saat:23.59'a kadar uzatılmıştır.

Diger taraftan söz konusu takvimde; Il Degerlendirme Komisyonu tarafından müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcısı olarak ilk defa görevlendirileceklerin degerlendirilmesi işlemlerinin 01-09 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapılacagı belirtilmişti.

Bu çerçevede başvuruların uzatıldıgı 01-02 Temmuz 2021 tarihleri arasında da Il Millî Egitim Müdürlüklerince başvuruları alınan yönetici adaylarının Il Degerlendirme Komisyonu tarafından degerlendirme işlemleri yapılmaya devam edilecektir.

Personel Genel Müdürlügü

Merkez Atama Daire Başkanlıgı

Üst Alt