mesleklere göre ilan-ı aşk | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

mesleklere göre ilan-ı aşk

• Konbuyu başlatan feyza05
  • Başlangıç tarihi
F

feyza05

Ziyaretçi
Ayakkabıcı: Ah sevdiceğim sensiz hayat bana bi numara küçük geldi, kalbimi vurdu, su toplattı hop hop hoplattı, canım yanıyor ne olur dön..

Bilgisayarcı: Açtım kapadım kendimi yine de düzelemedim sensiz.. printerım ol yaz beni yarım yarım..

Kabzımal: Mevsimlik sebzeler geldi, hormonsuz domates geldi, kütür kütür hıyar geldi sen gelmez oldunnn..

Forumcu: Senden kilitli bir topicim olsun istiyorum sevgilimm..

Terzi: Beli sıkıyorsa sevdanın, don lastiği gibi süneyim sana.. paçalarını kısaltma sevdiğim, selvi boylum al yazmalım benim..

Müzisyen: Kalbimin sol anahtarı, yarımlık notalık bu porte var ya.. sana feda olsun..

Kasap: Senin o bakışların yarim, iki kere çekilmiş kıyma gibi lap diye yapıştırır tezgaha beni.. sinirlerim ayıklanır sesini duyunca.. ben seninim artık, ister inegöl köfte yap beni ister cızbız..

Minibüsçü: Stepnemi kaybettim sen benden gittin gideli.......

Avukat: Itiraz ediyorum sayın aşkım.....böğrüm müvekkil misali yanmakta sana tutulalı.....

Manav: Domates yanaklım....patlıcan dudaklım......enginar kılıklım......3 kilosu bir milyonluk bir aşk değil benimki......

Milletvekili: Bizim kasabaya yapılcak köprünün inşaatına başladık...15 sene sonra....beni ööle değiştirdin ki vaadettiklerimi yapmaya başladım.....

Doktor: Öksür sevdiğim, ciğer filmin pırıl pırıl, gönlünce öksür sevdiğim... hapşur sevdiğim grip aşısı gibi senin aşkın, beni mikroplardan korur sevdiğim

Haber Spikeri: Iyi aksamlar..Evdeki telefondan bildiriyorum.Dun aksam beynime ulasan sinyale gore, sana asigim ve seviyorum.Bir dahaki konusmamiza kadar hoscakal

Çiftçi: Buğday başağı gibi sarı saçların, rüzgarda mağrur boynunu büker güzeller güzeli.. gel de aşık olma.

Benzinci: Sulandırılmış mazot gibi motoru bozan adamlardan değilim ben.....petrol rafinerisine döndüm seni seveli.....

Bodyguard: Seni çok pis döverim benim asabımı bozma.....seviyoz dedik ya.....şimdi kaybol.....

KILIÇ

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
peki ya öğretmen

KILIÇ

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
hedefim seninle uzun bir yaşam geçirmek hedefime ulaşmak için çeşitli etkinliklerim var bu etkinlikler için sürem 40 yıl ne diyosun bi değerlendirme yapalım mı?

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
farklı bir bakış açısı:=)

KILIÇ

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
yada seni ders planı yapar gibi tebeşir ile haşir neşir olduğum gibi seviyorum.
neymiş............
hadi bidaha tekrar edelim:)

zgok

Kayıtlı Üye
Tepki
0
anladın mı hayatım yoksa bi daha anlatayım:=))

olmaz mı ki?

KILIÇ

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
zgok' Alıntı:
anladın mı hayatım yoksa bi daha anlatayım:=))

olmaz mı ki?

anladım derse....
bi daha tekrar edelim birlikte:)

zgok

Kayıtlı Üye
Tepki
0
neden olmasın:===)

F

feyza05

Ziyaretçi
arkadaşlar süpersiniz ya:))))