Sağlığımız | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

Sağlığımız

fırtına kalfa

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Merhaba Dostlar Sağlığımız Hakkında Neler Bılıyoruz Nasıl Beslenıyoruz Yada Yeterınce Beslenebılıyormsuuz Bu Konu Hakkındakı Yorumlarınızı Beklıyorum

Benzer konular Forum Tarih
C Din Kültürü ve Ah.Bil 0 4K

Benzer konular

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
açıkcası ne kadar uğraşsakta sigarayı bırakmadan bu iş olmayacak:=)

U

uzman63

Ziyaretçi
işin kötü yanı uzun süreden sonra tekrar sigara içmeye başladım. stres ve sıkıntıdan. kurucu müdürlük kadar zor iş varmıdır. okulu tepeden tırnağa her şeyi ile hazır hale getir . sonrada kurucu müdürlere verilen 5 puan çokmuş da 2 puana indirilmeliymiş.
kitap yazan öğretmenlere ek puan verilmeliymiş olur tabi. peki  okuma yazma kursları açmak az şeymidir, internet sitelerinden dosya paylaşmak az şeymidir ayrıca  sokak sokak köy köy  saha taramaları yapmak az şeymidir sizce bunların da puan olarak bir değerlerinin olması gerekmez mi

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
çok güzel özetlemişsiniz hocam

U

uzman63

Ziyaretçi
bizim yolu olmayan suyu olmayan elektriği telefonu olmayan köylerde ömrümüz geçti. sadece bizim değil ailelerimizde bizimle rezil oldu tam biraz rahata ereceğiz diye beklerken böyle konuşmalar bizi üzüyor be mehmet hocam. köy öğretmeni arkadaşlarımın görev yaptığı yerleri görmeden konuşmak bence biraz yanlış oluyor.

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
evet hocam ben de kısa süre çalıştım az da olsa gördüm zorluklarını

U

uzman63

Ziyaretçi
aslında sendikalar falan  böyle konularda görüş bildirirken tüm üyelerin katıldığı anketle formlar düzenleyebilmeli. yani fikir herkesin ortak görüşü olmalı. merkezdeki arkadaşlarımızın sorunları yok mu tabi ki var fakat inanın köyde sorunlar daha bir çatallı. o yüzden burada çalışan arkadaşlarımızın da görüşleri değerlendirilmelere alınmalıdır.

Üst Alt