Seni görmeyi çok istiyorum!!! | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

Seni görmeyi çok istiyorum!!!

• Konbuyu başlatan cendere
  • Başlangıç tarihi
C

cendere

Ziyaretçi
Peygamber Efendimiz’e “seni görmeyi çok istiyorum” diye yazmış

Konya Balcılar’daki yurdun çökmesi sonucu hayatını kaybeden öğrencilerden Rukiye Sena Demirbaş, Kutlu Doğum Haftasında Peygamber Efendimiz’e yazdığı mesajda “Seni görmeyi çok istiyorum. İnşallah bu isteğim cennette gerçekleşecek” diye yazmış.

Konya Balcılar’daki yurt faciasında hayatını kaybeden öğrencilerden Rukiye Sena Demirbaş, Peygamber Efendimize duyduğu sevgiyi ve O’nu görme isteğini Kutlu Doğum Haftasında yazdığı bir mesajla dile getirmiş.

Rukiye Sena Demirbaş’ın, 09 Nisan 2008 tarihli mesajı şöyle:

“Seni görmeyi çok istiyorum”

“Seni çok seviyorum... Seni görmeyi çok istiyorum. İnşallah bu isteğim cennette gerçekleşecek ama bir tek ben mi seni görmeyi isteyen? Yüz binlerce kişi var. Onlar senin kokuna hasretler. Bazen senden örnek almaya çalışıyorum ama asla senin kadar olamıyorum senin yerini kimse tutamaz. Senin kokuna hasretim ya rasulallah bazen duygulanıyorum bile. Ağlıyorum ama elimden ne gelir? Sen Allah’ın elçisisin. İslamiyet için kendini feda ettin ama emeklerin boşa değil, çünkü bizim ülkemizdekilerin çoğu Müslüman. İşte onlardan biri de benim. Müslüman olarak doğduğum için çok mutluyum SANA SELAM OLSUN...”