Taşınırken koli gerekiyorsa buyrun: | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

Taşınırken koli gerekiyorsa buyrun:

  • Konbuyu başlatan cendere
  • Başlangıç tarihi
C

cendere

Ziyaretçi
İnternet üzerinden artık her türlü bilgiyi anında alıyor, seyahat bilet siparişlerinin, yemek siparişlerinin bile internetten verilebildiği, hatta evliliklerin bile internet usulü kavramı ile tanıştığı günümüzde özellikle 2000’li yılların başından itibaren artmaya başlayan internet üzerinden alışveriş oranı günümüzde önemli bir noktaya gelmiş bulunmakta.
Artık internetten koli siparişi de verilebiliyor. Yıllar öncesinde aklına gelen bir fikri hayata geçiren genç girişimci Hakan Esen, üretim ile uğraşan şirketlerden evini taşıyacak kişilere kadar herkesin ihtiyacı olan koliyi internetten satışını yapmaya başladı. Üretim yapan her firmanın ürününü saklamak, korumak ve “albeni” kazandırabilmek için koliye ihtiyacı olduğunun artık vazgeçilmez bir olgu olduğunu belirten Esen, Avrupa Birliği ülkeleri de dahil bir çok ülkeye ihracat yapılabilmesi için en uygun ambalaj olarak kolinin kullanıldığını ve hatta bir çok ülkeye yapılan ihracat ürünlerinin koli ile yapılmasının zorunlu hale geldiğini söyledi.

Bununla ilgili çalışmalarına hız kazandıran genç girişimci, internet dünyasına www.kolici.com’u kazandırarak bir ilki gerçekleştirdi. Sitesinde her türlü kolinin yapılabildiği bilgisini sıkça tekrarlayan Hakan Esen, sadece koli değil kolileme işlemi için gerekli olan yardımcı malzemelerin de e-satışını yapıyor. Ürünleri görerek alınabilir olması ve ödeme güvenliğinin de güvenirliliği dünyaca kanıtlanmış sertifikalar ile sağlandığı kolici.com’ da ayrıca telefonla da destek hizmeti verilirken, sürekli stoklarda tutulan malzemelerin nakliyesi için de iki çeşit yol tercih edilebiliyor. Müşterilerine bir an önce siparişlerini göndermek isteyen üretici firmalar için VIP Kargo hizmeti sunulurken, ayrıca Türkiye’nin her bölgesine anlaşmalı kargo firmaları ile gönderi yapılabiliniyor. Detaylı bilgi için www.kolici.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz...
 

Benzer konular

Üst Alt