Türk işadamından 4 milyon insana istihdam imkanı | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

Türk işadamından 4 milyon insana istihdam imkanı

egitimciyiz

Yönetici
Katılım
24 Ağu 2007
Mesajlar
2,727
Tepki
6
Puan
38
Konum
Türkiye
Network sistemini öncelikle Türkiye'de kuran ve sonra dünyaya açılmayı planlayan eğitimci Orhan Gazi Canıbeyaz, 4 milyon işsize istihdam oluşturacaklarını belirterek, "60 ülkede yabancı Networklara çalışanlar bundan sonra Türkiye'nin kalkınmasına katkıda bulunmak için çalışacaklar" dedi.

2004 yılında 'OGC International Network Academy'yi kurarak, doğal ürünleri pazarlamaya başlayan Türk iş adamı, dünyanın en büyük firmalarına rakip oluyor. Türkiye'de yaklaşık 60 ilde faaliyet gösteren ve ismin baş harflerini simgeleyen OGC (Orhan Gazi Canıbeyaz) firması, 4 ay içerisinde yurt içindeki yapılanmasını tamamlayarak, dış pazara açılmayı hedefliyor.

Hem Türkiye'deki üyelerine kazandırmayı hem de yurtdışından kazanılan paranın da ülkeye akmasını hedefleyen, Ortadoğu Koleji ile Okan Üniversitesi'nin de kurucusu olan Orhan Gazi Canıbeyaz, Türkiye'ye karşı vefa borcunu ödemeye çalıştığını belirtti. Eğitim kurumlarındaki yatırımlarından dolayı, çok dua alan Türk işadamı Orhan Gazi Canıbeyaz, sattıkları 54 doğal ürün ile de yıllardır çeşitli hastalıklardan ıstırap çeken ve tedavi olamayan insanları, doğal ilaçlarla iyileştirerek dua alacaklarını söyledi.

Başarıya ulaşmanın temel şartının eğitim olduğunu söyleyen Canibeyaz, Türkiye genelindeki distribütörlere yönelik eğitimlerin de aralıksız sürdürüldüğünü belirtti. 60 ilden gelen yaklaşık 100 distribütöre yönelik kısa bir konuşma yapan iş adamı Canıbeyaz, sistem ile her yaştan ve her kesimden insana para kazandırmayı amaçladıklarını belirtti.

Network sisteminin çağın en modern işi olduğunu ve hiç yatırım yapmadan, yatırım yapmış firmalarla yüzde 70'e varan kar ortaklığı ile büyüdüklerini söyleyen Canıbeyaz, ancak Türkiye'de bu işi şimdiye kadar yapan yabancı firmaların sadece kar amacı güttüklerin söyledi. Bu sistem sayesinde ülkedeki işsizliği azaltmada büyük bir görev üstleneceklerini söyleyen Canıbeyaz, "Türkiye dört mevsimi bir arada yasayan bir ülke. Ülkemizde ev hanımları dahil, her yaştan ve her kesimden insan ülke ekonomisine katkı

yapacak. Network ülkeyi kalkındıracak müthis bir iş dalı olduğunu gördüm. Bunun dürüst yapılması gerektine inanıyorum. Bu deneyimlerle beraber, OGC'yi dünyanın bir numarası yapmaya kalktık. Türkiye'nin bütün şehirlerde gelen eğitimcilerimiz burada eğitim alacaklar. Bizim ismimiz Network Akademi. Eğitime önem veririz, eğitimle yürüyoruz. Dünyanın bir numarası olmak için yürüyoruz. Şu anda 60 şehirde yapılanmamız var. Türkiye'de 4 milyon insanı bu iş dalına adapte etmeye çalışıyoruz. Ondan sonra da 60 ülke

bizi bekliyor. 60 ülkenin tüm gelirleri de Türkiye insanının kalkınmasına, işsizliğin önlenmesine katkı sunacak. Ben şehir şehir dolaşacağım. Bütün Partileri, dernekleri, Valiler, sendikalara giderek görüşeceğiz. Türkiye'de işsizliği bitirdikten sonra bizi bekleyen 60 ülkeye gideceğiz. Dünyada ilk defa yabancı networklara çalışan insanlar ile yabancıların Türkiye'ye ve Türk insanına çalışmasını sağlayacağız. Bu yaşta bu enerjiyi bu idealdan alıyoruz. İdealli insanlarla yola çıkacağız. 4 ay sonra dünya

sesimizi duyacaktır" dedi.

Türkiye'nin değişik illerinden gelen distribütörlere yönelik eğitim kursunda OGC Genel Müdürü Nahsan Şimşek ve Eğitimci Serdar Yaşlı tarafından çeşitli bilgiler ve pazarlama stratejileri anlatıldı.

ihlas haber
 

Benzer konular

Üst Alt