Yönetici Ataması | Sayfa 2 | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

Yönetici Ataması

Yaz tatiline kadar MEB okullara Yönetici Atamasý Yapabilir mi?

• Kullanılan toplam oy
    20
  • Anket kapatılmış .
C

cendere

Ziyaretçi
yaaa amirlerimizle iyi geçinmemiz lazım , kılıç hocam sende yangına körükle gitme daha şu (aramızdaki) meseleyi halletmedik o bi hallolsun :)

F

feyza05

Ziyaretçi
şşşşıt ne o bakim aranızda mı konuşyonuz, mesele falan nedir öğrenelim yani...

C

cendere

Ziyaretçi
kamunun yararına bi meseli hallolsun sonra kamuoyuna duyururuz , bu arada arkadaşlar benim yaşlı bedenim , gözlerim isyan ediyor, yeter artık yat diyor , ben yavaştan yavaştan sıvışacağım :)
amirimin de üstüne fazla  gitmeyin karşınızda beni bulursunuz :)

F

feyza05

Ziyaretçi
cendere' Alıntı:
kamunun yararına bi meseli hallolsun sonra kamuoyuna duyururuz , bu arada arkadaşlar benim yaşlı bedenim , gözlerim isyan ediyor, yeter artık yat diyor , ben yavaştan yavaştan sıvışacağım :)
amirimin de üstüne fazla   gitmeyin karşınızda beni bulursunuz :)

amir ortalarda görünmüyor hele çıksın bi ortaya sesimizi keseriz bundan emin olabilirsin, nereye yatıyon hemen daha saat kaç, sen iyisi mi eşşek şakasını bi daha oku uykun kaçar gider:=))

C

cendere

Ziyaretçi
yaaa onun yüzünden dün gece yatsı için  iki defa abdest tazelemek zorunda kaldım :) beni bitirdi :) tam secdeye varıyorum
"ulan recai iti,
ben sana ne zaman mektup yazdım da o allahın belası mektubu
gönderdin??" ... aklıma geliyor  gülme başlıyor , git abdest tazele , gel kıl... mahvoldum arkadaşlar :) bi yandan da uykumun kaçması cabası :)

F

feyza05

Ziyaretçi
aman hocam Allah ile arana Recai'nin girmesine izin verme:=))

KILIÇ

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
cendere' Alıntı:
yaaa onun yüzünden dün gece yatsı için  iki defa abdest tazelemek zorunda kaldım :) beni bitirdi :) tam secdeye varıyorum
"ulan recai iti,
ben sana ne zaman mektup yazdım da o allahın belası mektubu
gönderdin??" ... aklıma geliyor  gülme başlıyor , git abdest tazele , gel kıl... mahvoldum arkadaşlar :) bi yandan da uykumun kaçması cabası :)

bende tam 1,5 saat geç yattım :)

C

cendere

Ziyaretçi
kesinlikle  uzun süreden beri hiç  öyle gülmemiştim :) beni bitirdi recai :)

C

cendere

Ziyaretçi
neyse bugün vaktinde yatalım arkadaşlar , yarın iş görüşmeleri ve toplantılarım var :) dinç olmam lazım :)

F

feyza05

Ziyaretçi
arkadaşlar recai'yi bi daha okumayın zarar veriyor size, uykusuz uykusuz nereye kadar dimi, hadi Allah rahatlık versin ablacım sana:=)

C

cendere

Ziyaretçi
ben dün sabah namazını da kılıp yattım ama yine gözümde uyku yoktu arkadaşlar , bu recai benim hayatıma müthiş girdi , sağa dönüyorum recainin mektupları soluma dönüyorum hakanın mektupları :)

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
hocalarım kusra bakmayın yenı gordum yazdıklarınızı.bu arada ben kılıç hocam la dun yenı yöneteiciliğini kutladık.revani üstü dondurma ile:=)))

F

feyza05

Ziyaretçi
ooo afiyet olsun biz göremedik bişey sizin kuzu çevirmesinin arkasına yiyecez KILIÇ hocam öyle dedi, bu da demek oluyor ki hiç yiyemeyecez, sizden kuzu çevirmesi hakkında hiç ses seda yok:=))

F

feyza05

Ziyaretçi
KILIÇ hocam revani üstü dondurma ha :(( öyle olsun :((

F

feyza05

Ziyaretçi
Mehmet' Alıntı:
hocalarım kusra bakmayın yenı gordum yazdıklarınızı.bu arada ben kılıç hocam la dun yenı yöneteiciliğini kutladık.revani üstü dondurma ile:=)))

anlaşılan site yöneticisi diye torpil geçtin Mehmet Bey'e....

F

feyza05

Ziyaretçi
KILIÇ hocam al benden sana sanal bir ikram, Afiyet olsun...

Gül Tatlısı

b-277367-gül_tatlısı.bmp

KILIÇ

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
gözden ırak olan gönülden ırak olur derler ama benimki öyle değil siz ıraksınız ondan kaynaklaıyor

F

feyza05

Ziyaretçi
:=) sağolasın hocam yakın olsa elbette ki ikram ederdin buna inanıyorum,  Allah razı olsun...

Üst Alt