ZÜMRÜT arkadaşımıza başsağlığı diliyoruz... | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

ZÜMRÜT arkadaşımıza başsağlığı diliyoruz...

• Konbuyu başlatan cendere
  • Başlangıç tarihi
C

cendere

Ziyaretçi
ZÜMRÜT arkadaşımız yaklaşık iki hafta önce eşini kaybetti ,eğitimciyim.net ailesi olarak eşine rahmet, kendisine ve ailesine sabr-ı cemil  niyaz ederiz..

F

feyza05

Ziyaretçi
cendere' Alıntı:
ZÜMRÜT arkadaşımız yaklaşık iki hafta önce eşini kaybetti ,eğitimciyim.net ailesi olarak eşine rahmet, kendisine ve ailesine sabr-ı cemil  niyaz ederiz..
Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun,Rabbim geride kalanlara sabır versin...

KILIÇ

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
arkadaşımızın eşine allahtan rahmet geride kalanlara sabırr diliyorum. mekanı cennet olsun

B

bilge_66

Ziyaretçi
cendere' Alıntı:

ZÜMRÜT ablacım başın sağolsun, eşine Allahtan rahmet sizlere sabır diliyorum ...

ZÜMRÜT

Kayıtlı Üye
Tepki
0
eğitimciyim net üyesi arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum. Allah sizlere bu acıyı yaşatmasın.gerçi tüm insanlar olarak ölümü tadacağız.ama Allah hepimize sağlıklı hayırlı uzun ömür versin diyorum.tekrar teşekkür ederim.

Üst Alt