Adını Unuttum:)) | Sayfa 3 | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

Adını Unuttum:))

• Konbuyu başlatan feyza05
  • Başlangıç tarihi

KILIÇ

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
cendere' Alıntı:
geçenlerde görme engelli kadınlar kurultayına katılıştım ya orada o kadar ilginç hikayeler duydum ki , kadının birini kocası döve döve başını duvarlara vura vura kör etmiş kulaklarıma inanamadım , ve o kadın 3 yıl uğraşmış eşimi ve ailesini kazandım diyordu ...

sizn de bu kadından farkınız yok o zaman ben vazgeçtim size feminist falan demeyecem bidaha sizden feminist olmaz

F

feyza05

Ziyaretçi
yani biz dediğiniz gibi erkekler kadar olamayız, bizde çene çalışır siz de yumruk...

C

cendere

Ziyaretçi
bizim feministliğimizde dilde zaten elimizden bişey gelmiyor kılıç hocam :)

KILIÇ

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
konu dağıldı tansiyonunuza dikkat edin sizde eşinizin adını unutabilirsiniz. ben hatırlayamadımda :)

C

cendere

Ziyaretçi
evet yaa nerden nereye geldik laf lafı açtı siz de bir haber eklediniz tümden dağıldı , bizde unutunca canım gülüm bişeyler uyduruveririz işte :)

C

cendere

Ziyaretçi
hocam ben unutmam eşimin adını hatta herkes bilir girdiğim gittiğim tüm ortamlarda hatta öğretmen kurullarında bile eşimin adını zikrederim , nasılmı ? problemli çocukları görüşürken ben bir çözüm öneririm onun adında meymenet yok önce bi adını değiştirelim derim :) (eşimin adaşı olan öğrencilerde) :)

KILIÇ

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
helal olsun amcama:)
niyemi

http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=153647

C

cendere

Ziyaretçi
bu habere ben de şaşmıştım :)