Ekdersle ilgili soru ve cevaplar | Sayfa 3 | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

Ekdersle ilgili soru ve cevaplar

alev1103

Kayıtlı Üye
Tepki
0
hocam tabiki katkıda bulunmak isterim eğer kusura bakmazsanız bu siteye nasıl katkı sağlayabileceğimi anlatırsanız yapabilecağim bir şeyse seve seve

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
http://www.egitimciyim.net/forum/index.php

hocam sıtemız forum bolume gırerek ıstedığınız bolumde konu baslıklar ekleyebılır mevcut durumdakı konulara cevaplar yazarak bıze destek olabılırsınız hocam.ayrıca plan vb ekleyerek herkesın faydalanmasını sağlayabılırsınız değerlı hocam

vartom

Kayıtlı Üye
Tepki
0
iyi günler sayın mehmet bey,
sözleşmeli rehber öğretmen ve yine sözleşmeli bir anasınıf öğretmeninine haftada kaç saat ekders yazılır?
cevaplarsanız memnun olurum
iyi günler
iyi bayramlar

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
ilköğretim okulunda bulunan bır rehber öğretmenler 18 ,ana sınıfı öğretmenı 15 saat ekders alır hocam

egrianbar

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Merhaba Mehmet Hocam
ben Nisan 2010 Da Halk Eğitim Merkezi Ne Kadrolu Müdür Yardımcısı Olarak Atandım.
eylül 2010 Da İse Boş Kadroya  Müdür Vekili Olarak Görevlendirildim.müdürlük İçin Asilde Aranması Gereken Şartları Taşımadığımı Söyleyen Şube Müdürü Almam Gereken Ek Ders Saati 30 Olması Gerekirken 18 De Israr Ediyor. Müdürlük İçin Asilde  Aranması Gereken Şartlar Nelerdir Yazarsanız Sevinirim. Teşekkürler

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Hocam Şube Md Haklı.c Tipi İçin 1 Yıl B Tipi İçin 2 Yıl A Tipi İçin 3 Yıldır Asilde Ararnan Şartlar.zaten Görevlendirmenızde Müdür Vekılı Değil. Müdürlüğüe Görevlendirildi Yazılmalıdır.

Üst Alt