İl İçi tayin ve idarecilik isteyen öğretmenler | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

İl İçi tayin ve idarecilik isteyen öğretmenler

OSMANFARUK

Çalışkan Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
Hem il içi tayin hem de yöneticilik isteyen öğretmenler işleyiş nasıl olacak acaba önce il içiler mi yoksa yöneticiler mi belirlenecek?Eğer il içiler belirlenirse kararnamelerimiz gelmeden yeni okullarımızda göreve başlayabilir miyiz malum idareci yönetmeliğinin iptal olması gündemde.Eğer yeni yerimizde göreve başlamazsak idareciliğimizde iptal olursa şu an ki yerlerimize geri gönderiliriz herhelde bilgisi olan var mı işleyiş hakkında?

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
değerli hocam iptal durumunda kadronuz oraya geleceğinden ancak idarecılığınız iptal olur.geri donmek mumkun değil.

OSMANFARUK

Çalışkan Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
Mehmet bey peki o okulda açık yoksa ne olur başka yere mi görevlendiriliriz

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
değerli hocam yönetmelık acık.bir idarecı iptal veya istifa durumunda ister kendı okulunda kalır istemzse baska bır okula tayın ısteyebılır

OSMANFARUK

Çalışkan Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
iptaller de 2 yıl zorunluluğu aranmıyor demek teşekkürler hocam

OSMANFARUK

Çalışkan Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
geçenlerde ilden biriyle görüştüm bu sene il içi atamalarda kararnameler beklenmeden yeni görev yerlerimizde başlayabileceğimiz söylendi acaba doğru mu MEBin böyle bir çalışması varmı ilsis üzerinden öğretmen nakli

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
hocam konu ile ilgili bir gelişme şu ana kadar bana gelmedi.yalnız bu sistem şu anda ilk atamalarda kullanıyor zaten.bunda niye kullanılmasın ki?

OSMANFARUK

Çalışkan Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
inşallah kullanılır herşey rahat olur zaten kararname beklemek bu çağda ilkelce bence ilsiste tüm bilgilerimiz var

xm4ls456

Kayıtlı Üye
Tepki
0
merhaba hocam ben müdür yardımcısı olarak yibo ya atandım okul müdürü lojmanların dolu olduğunu söylüyor.Lojmanda bekarlarda kalıyor. sorum şu hocam lojman tahsisi öncelik idarecilerin değilmi hocam yardımcı olursanız sevinirim. teşekürler

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
konu hakkında bir araştırma yapmam gerek hocam ama hizzmet puanı fazla olanın kalacağı konusunda bılgım var amam tekrar bakmam gerek

Üst Alt