OKS ÖSS sonuçları hayırlı olsun | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

OKS ÖSS sonuçları hayırlı olsun

• Konbuyu başlatan cendere
  • Başlangıç tarihi
C

cendere

Ziyaretçi
Arkadaşlar bu gün açıklanan OKS sonuçları hepimize hayırlı olsun çocuğu yakını giren var mı? sonuçlar nasıl? sevincinizi paylaşmak isteriz. Benim yeğenim de girmişti 1 tane fen-fizikten yanlışı vardı 496.. puanı var,  gurur duydum, yarında ÖSS açıklanacak derken SBS gelecek . yarını da iple çekiyorum oğlum girdi ÖSSye,düşüncelerinizi, duygularınızı  paylaşmanızı  bekliyorum ..

Benzer konular

C

cendere

Ziyaretçi
Bu gün de ÖSS belli oldu . oğlum girmişti, güç bela sisteme girebildik telefon trafiği malum arayan soran oğlum anne kimseye söyleme sakın dedi . sen ne diyosun ben siteye yazacağım dedim köpürdü :) oğlum sayısalcıydı  sayısal-1-326, sayısal-2-329 dişçilik istiyodu ama olmayacak galiba , yinede morali iyi sınavdan sonra büyük bir moral çöküntüsü yaşamıştı, çalışmalarımın karşılığı değildi demişti, sonuçlar hepimiz için hayırlı olsun çocuklarımızın bahtları yolları açık olsun :)

KILIÇ

Bilge Üye
Kayıtlı Üye
Tepki
0
mutluluğunuzu bizlerle paylaştığınız için teşekkürler Allah gönlünüze göre versin inşallah istediğiniz bölüme girersiniz

C

cendere

Ziyaretçi
teşekkürler hocam herkes gönlündeki mutluluğa, isteklerine  kavuşsun inşallah :))

F

feyza05

Ziyaretçi
Allah çocuğunuz hakkında hayırlı olanı versin inş.

Üst Alt