Anadolu Ögretmen,fen Liseleri için Ögretmen seçimi | Sayfa 2 | Eğitimin Yeni Yüzü | Egitimciyim.Net

Anadolu Ögretmen,fen Liseleri için Ögretmen seçimi

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
evet puanlar açıklandı sıra atamalarda

ksk2121

Kayıtlı Üye
Tepki
0
meb den bir açıklama bekliyoruz.

gözlem1

Kayıtlı Üye
Tepki
0
bu konuyu anasayfaya taşıyın.

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
hocam tabıkı yeterlı ılgı gösterıldığı halde tabıkı yaparız.yalnız daha once bır kaç kez gundeme getırdık gene yaparız.yeterkı desteklerınız olsun

iskocus

Kayıtlı Üye
Tepki
0
anadolu liselerinde ikinci atamayı bende bekliyorum...umarım şubat ayı içerisinde bu isteğimiz gerçekleşir...

mustican

Kayıtlı Üye
Tepki
0
destek umaraım çok yakın zamanda 2. atama yapılır

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
duyduğumuz bilgilr ve sınav sonuclarının tekrar acıklanması bu ynde bir çalışma olduğunu gösteriyor

mehmetmutlu

Kayıtlı Üye
Tepki
0
bu konunun ana sayfada yer bulmasını ve etkili olmasını bekleriz. ben bu ciddiyette olmayan memurlar.netten sırf bu yüzden buraya geldim ve destek kararı aldım. Hep beraber kamuoyu oluşturmaya devam...

ksk2121

Kayıtlı Üye
Tepki
0
eğitimciyim.nete teşekkür ediyoruz destekleri için arkadaşlar burda toplanıyoruz.

mustican

Kayıtlı Üye
Tepki
0
bende memurlar. nete olan tepkimden dolayı bu siteye yöneldim umarım bu site sesimizi duyar destek olur saygılar...

gözlem1

Kayıtlı Üye
Tepki
0
türk eğitim sen sayfasında bu konuyla ilgili bir yazı var.arkadaşlar sonuç alıncaya kadar yolla devam edelim.

gözlem1

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Sözleşmeli öğretmenlere özür grubundan tayin hakkı verilmişti. Ancak, sendikamızı arayan pek çok sözleşmeli öğretmen illerin sözleşmeli kadrolarını duyurmadıklarını, dolayısıyla modül açılmadığını beyan etmektedir.

Bu sebeple, yaşanan problemler Genel Başkanımız İsmail KONCUK tarafından, Personel Genel Müdürü sayın Necmettin YALÇIN’a iletildi ve bu konuda valiliklerin uyarılması istendi. Personel Genel Müdürü Necmettin YALÇIN konuyu araştıracaklarını, böyle bir durum varsa gerekli tedbirleri alacaklarını ifade etti.

Genel Müdür Necmettin YALÇIN, ayrıca anadolu liseleri için de tayinlerin açılacağı bilgisini verdi. Bu konuda çalışmaların son noktaya geldiğini belirten YALÇIN, Genel Başkanın yönetici atamayı hala duyuruya çıkarmayan iller bulunduğunu hatırlatması üzerine, tüm iller duyuracak, biz bu konuda Genelge hazırladık ve illere gönderdik, gerekirse bir yazı daha göndeceğiz dedi.

Türk Eğitim Sen, gerek yönetici atama, gerekse sözleşmeli öğretmenlerin özür tayinleri konusunda girişimlerine devam edecektir. İllerinde sözleşmeli öğretmen ihtiyacı bulunmasına rağmen, sisteme yansıtılmamışsa, bu durumun Türk Eğitim Sen Genel Merkezine bildirilmesi halinde gerekli girişimler sendikamızca yapılacaktır.

Maarul

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Anadolu liselerine  yeniden atama yapılsa bile tain isteyecek doğru dürüt okul mu kaldı.

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
mutlaka vardır hocam nakıller oldu.hele acılsında o zaman daha ıyı görebılırız

Maarul

Kayıtlı Üye
Tepki
0
ANADOLU LİSELERİNE YENİDEN ÖĞRETMEN ALIMI YAPILSA BİLE TAİN İSTEYECEK DOĞRU DÜRÜS OKUL MU KALDI HER TARAF DOLDU.

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
dedım ya hocam kım bılır hele açıklansın da..

mustican

Kayıtlı Üye
Tepki
0
Arkadaşlar Yeterli Destek Yok Memurlar Net Daha Çok Tıklanıyo Ve Mesaj Atılıyo Orda Mesaj Atan Biçok Arkadaş Vardı Burda Bakıyorum 3 Yada 4 Kişiyiz Neyse Herkese İyi Geceler

egitimciyiz

Yönetici
Tepki
6
Daha Mucadelenın Basında Yarıyolda Bırakırsanız Tabıkı Kımse Sızlerın Sesını Duymaz.

Üst Alt